Filo Kiralamada En Hızlı Hizmeti alacağınızı taahhüt ediyoruz.

Yaşamda zamanın değerli ve hızın önemli bir etken olduğunu önemseyerek, hayatı kolaylaştırmak adına güvenli, keyifli, teknolojiye dayanan, kolay ulaşılabilir ve Türkiye’nin her noktasına otomotiv ve filo kiralama hizmeti sunuyoruz.

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak adına; güvenli, keyifli, teknolojiye dayanan ve kolay ulaşılabilir filo kiralama hizmeti sunuyoruz.

Sürdürülebilir büyüme anlayışımız doğrultusunda profesyonel filo kiralama sektöründe yeni bir vizyon yaratarak, Türkiye’nin her noktasında müşterilerimizi hızlı ve sorunsuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz.

Operasyonel süreçlerle uğraşmadan, Trakya filo'dan araç kiraladığınızda birçok avantajı aynı anda yaşayabilirsiniz. Farklı ödeme seçeneklerinden kendinize en uygun olanı tercih edip, avantajlı fiyatlar sayesinde aracınızı rahatça kiralayabilirsiniz. Geniş filo seçeneği ve hasar-arıza durumlarında uzman ekip desteğimizle sürpriz ödemeleri unutup, nakit kaynaklarınızı etkin kullanmaya devam edebilirsiniz.

10 yıllık tecrübe

2012 yılından günümüze Uzun Dönem Araç Kiralama ve Otomotiv sektöründe edindiği deneyimi müşterileri ile buluşturan, faaliyet gösterdiği sektörde müşterilerine "Filo Kiralamada En Hızlı Çözüm Ortağı” olmayı hedefleyen genç, dinamik, inovatif ve çözüm odaklı bir şirkettir.

Müşteri Dostu
Filo

"Filo Kiralamada En Hızlı Çözüm Ortağı” biziz!

Hızlı karar alabilme, aksiyona döküp çözüme kavuşturma yeteneğimize güveniyoruz.

Faaliyet alanımız sadece araç ve filo kiralama hizmeti olup işimizi en iyi ve müşterilerimizi mutlu edecek şekilde yapmaya özen göstermekteyiz

Trakya Filo olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alt yapımızı sürekli yenilemekte, müşterilerimize kaliteli ve konforlu bir araç kiralama deneyimi vaat etmekteyiz.

Siz taleplerinizi iletin, biz ise ne kadar hızlı sonuçlandırabileceğimizi gösterelim. 

Bugüne kadar 450'den fazla kullanıcı araçlarımızı kullandı.

Kullanıcı memnuniyeti yorumları

Filo Yönetim Ekibimize danışın +9(0)532 479 8499